ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۳۹۷ چهارشنبه ۱ اسفند


با حکمی از سوی وزیر علوم؛

دکتر مهدی ابطحی، رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان شد

دکتر مهدی ابطحی، رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان شددکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر سید مهدی ابطحی را به سمت «رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان» منصوب کرد.

1397/04/02

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر سید مهدی ابطحی را به سمت «رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان» منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر ابطحی آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی و بر اساس پیشنهاد معاون محترم پژوهش و فناوری، به موجب این حکم به سمت «رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان» منصوب می‌شوید. امید دارم:

- تعامل مؤثر با مدیران اجرایی استان برای توسعه هر چه بیشتر شهرک و حل مشکلات پیش روی توسعه کسب و کار مؤسسات

- همراهی و همکاری با نقش آفرینان اصلی در زیست بوم نوآوری و کارآفرینی منطقه و ایفای نقش بیشتر و مؤثرتر در ارتقای آن

- ایجاد شرایط مناسب برای توسعه همکاری‌های متقابل با دانشگاه‌های بزرگ استان و تعمیم تجربه موفق شهرک و دانشگاه صنعتی اصفهان به سایر دانشگاه‌های مستعد استان

- زمینه‌سازی برای بهره‌گیری گسترده‌تر دانشگاهیان از ظرفیت‌های فراهم شده در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

- ارتقای کمی و کیفی خدمات و حمایت‌های مورد نیاز توسعه کسب و کار مؤسسات، ارتقای توانمندی‌های مؤسسات، توسعه کیفی مؤسسات مستقر در شهرک هم زمان با توسعه کمی آن‌ها و حضور مؤسسات در بازارهای فرامنطقه‌ای، ملی و بین‌المللی

- تنوع‌بخشی به منابع مالی مورد نیاز شهرک و بهره‌گیری از سازوکارهای جدید در تأمین منابع پایدار برای توسعه روزافزون شهرک و بهره‌گیری هر چه بیشتر از ظرفیت‌های بخش خصوصی در توسعه کالبدی شهرک

- توسعه تعاملات بین‌المللی شهرک و شرکت‌های مستقر در آن و ایجاد شرایط مناسب برای استقرار شرکت‌های معتبر بین‌المللی

مورد اهتمام ویژه جنابعالی و همکاران محترم در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان قرار گیرد. انتظار می‌رود با توکل به خداوند سبحان و پیروی از آموزه‌های اسلامی و مبانی علمی مأموریت‌ها و وظایف محوله را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های مصوب دولت تدبیر و امید و طرح‌های پیشنهادی به مجلس محترم شورای اسلامی اجرا و با جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب‌نظران در مراکز دولتی و خصوصی حوزه فناوری نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمایید.

دکتر سیدمهدی ابطحی، عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی عمران دانشگاه صنعتی اصفهان است.

وی دوره کارشناسی خود را در رشته راه و ساختمان در دانشگاه شیراز، کارشناسی ارشد عمران راه و ترابری را در دانشگاه علم و صنعت و دکترای عمران راه و ترابری را از دانشگاه علم و صنعت اخذ کرده است.

وی تاکنون چاپ بیش از 70 مقاله در نشریات علمی معتبر داخلی و بین‌المللی و کنفرانس‌های داخلی و بین‌المللی، تألیف 3 جلد کتاب و ثبت 5 اختراع را در کارنامه فعالیت علمی و دانشگاهی خود دارد.

وی پیش از این به مدت 4 سال معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه صنعتی اصفهان بین سال‌های 1380 تا 1384 و از سال 1392 نیز معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی اصفهان را بر عهده داشته است.


/انتهای پیام

تعداد بازدید: 443     تاریخ: 1397/04/02
عنوان منو
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
Powered by DorsaPortal