ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۳۹۹ شنبه ۱۴ تير


در جلسه هم اندیشی مدیران شرکت‌های فناور مستقر با هیات رئیسه شهرک مطرح شد:

تعیین 12 سرفصل برای تعالی هر چه بیشتر شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

مدیران عامل شرکت‌های فناور مستقر در پارک علم و فناوری شیخ بهایی در جلسه مشترکی با هیات رئیسه شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به هم‌اندیشی در خصوص مسائل مختلف این شهرک پرداختند.
تعیین 12 سرفصل برای تعالی هر چه بیشتر شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

مدیران عامل شرکت‌های فناور مستقر در پارک علم و فناوری شیخ بهایی در جلسه مشترکی با هیات رئیسه شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به هم‌اندیشی در خصوص مسائل مختلف این شهرک پرداختند.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، دکتر جعفر قیصری، رئیس شهرک با اشاره به اینکه شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به عنوان اولین سازمان در نوع خود، بسیار تجربه خوب و پیشگام در کشور است، اظهار کرد: حفظ و حراست از این پیشگامی بسیار دشوار است و لازم است هم ستاد و هم شرکت‌های فناور مستقر در شهرک در این مورد مهم، تلاش کنند.

وی با بیان اینکه 12 سرفصل برای ستاد و همینطور شرکت‌های مستقر برای نیل به تعالی بهتر شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان تعریف شده است، افزود: 6 سرفصل در حوزه شرکت‌های فناور و 6 سرفصل برای ستاد شهرک پیش‌بینی شده است.

رئیس این مرکز علم و فناوری، برنامه‌ریزی و پیگیری مستمر برای تقویت ارتباط شرکت‌ها با صنایع بزرگ، ایجاد بستر مناسب برای شکل‌گیری ارتباط شرکت‌ها با مجموعه‌های دارای فناوری یکپارچه صنعت‌ساز، پیشنهاد و پیگیری برای تصویب و اجرای قوانین لازم جهت حفظ حقوق و دارایی‌های فکری شرکت‌های دانش‌بنیان، جذب و پذیرش و تقویت فعالیت‌های شرکت‌های با تمرکز بر فناورهای پیشرو در سطح بالا و با تاثیرات اساسی در سطح ملی و جهانی، تقویت زیرساخت‌ها و امکاناتی برای افزایش ضریب موفقیت شرکت‌های پذیرش شده و برنامهریزی و تلاش برای گسترش حضور و فعالیت شرکت‌های شهرک در بازارهای جهانی با عرضه نوآوری‌ها و محصولات را از جمله این سرفصل‌ها دانست.

وی در ادامه با بیان اینکه شهرک باید بر ایده‌های خاص و یا فناوریهای سطح بالا سرمایه‌گذاری داشته باشد، تصریح کرد: تعیین اینکه چه فناوری و چه ایده‌ای مفید است را با کمک شرکت‌های فناور مستقر تعیین می‌کنیم.

در ادامه برخی از مدیران عامل شرکت‌های فناور مستقر در پارک علم و فناوری شیخ بهایی به ارائه نظر در خصوص مسائل مختلف در شهرک پرداختند.

تمرکز بر فعالیت‌های شهرک به عنوان فعالیت‌های درجه اول، افزایش همکاری ستاد شهرک با انجمن شرکت‌های دانش بنیان، حضور موثر در تهران و افزایش فعالیت‌ها در این شهر برای رفع بسیاری از موانع کاری شرکت‌ها، توسعه فعالیت‌های برندینگ برای شهرک و شرکت‌های فناور، کمک به صادرات محصولات شرکت‌های فناور، افزایش همکاری با اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی از جمله محورهای مهم سخنان مدیران عامل شرکت‌ها بود.

همچنین، پرهیز از بروکراسی اداری در شهرک، فعالیت بیشتر ستاد شهرک برای برقراری ارتباطات بین‌المللی شرکت‌ها و ایجاد فضای پارکینگی مناسب از جمله موارد درخواستی مسوولان و مدیران شرکت‌های فناور مستقر در پارک علم و فناوری شیخ بهایی بود.

 
 
 
 
 
 

/انتهای پیام

تعداد بازدید: 556     تاریخ: 1398/04/25
لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal