ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۳ مهر


شهردار اصفهان تصریح کرد:

شهرداری اصفهان به دنبال حمایت از شرکت‌های دانش بنیان است

شهرداری اصفهان به دنبال حمایت از شرکت‌های دانش بنیان استشهردار اصفهان در دیدار با هیات رئیسه شهرک علمی و تحقیقاتی تصریح کرد: در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان نسل جوان فرهیخته‌ای وجود دارد که می‌تواند نقش مهمی را در اداره شهر ایفا کند.

1398/04/29

شهردار اصفهان در دیدار با هیات رئیسه شهرک علمی و تحقیقاتی تصریح کرد: در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان نسل جوان فرهیخته‌ای وجود دارد که می‌تواند نقش مهمی را در اداره شهر ایفا کند.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، دکتر جعفر قیصری، سرپرست شهرک در این دیدار اظهار کرد: رشد شهرک در طول سال‌های گذشته بیشتر به سمت فناوری‌های صنعتی، صنایع استان و ... بوده است، این نیاز وجود داشته و حرکتی طبیعی بوده است، با این وجود، این شهرک می‌تواند در ادامه مسیر خود فرصت‌هایی در موضوعات علوم انسانی و اجتماعی را با حضور اساتید این حوزه ایجاد کند.

وی ادامه داد: بیشتر نگاه‌ها در حوزه فناوری به خارج از کشور است در حالیکه شرکت‌های ایرانی در بسیاری از مسائل می‌توانند همان خدمات را به شکلی با کیفیت ارائه کنند.

قیصری افزود: انتظار می‌رود شهرداری اصفهان به عنوان یک کارفرمای بزرگ در زمینه خدمات شهری از دانش شرکت‌های موجود در کشور و شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان استفاده کند.

وی با بیان اینکه این شهرک سال گذشته برنامه‌ای مدون در موضوع توسعه فناوری مرتبط با مشاوره در زمینه مسایل جامعه شناسی، روانشناسی و ... با تمرکز بر مسائل دانشجویان تدوین کرد، گفت: در طول این مدت، متوجه شدیم فناوری‌های بسیاری برای کمک به مشاوران و روانپزشکان وجود دارد و مردم می‌توانند با استفاده از این فناوری‌ها، این خدمات را دریافت کنند.

سرپرست شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با بیان اینکه برخی از فناوری‌ها نیازمند استفاده از مسائل حقوقی است، ادامه داد: در این زمینه می‌توان طرح هم پیمایی شهرداری را مثال زد که از طریق شرکت‌های دانش بنیان می‌توان به برخی مسائل حقوقی و اجتماعی آن پرداخت.

در ادامه این نشست، شهردار اصفهان با بیان اینکه شهرداری اصفهان به دنبال حمایت از شرکت‌های دانش بنیان است، اظهار کرد: در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان نسل جوان فرهیخته‌ای وجود دارد که می‌تواند نقش مهمی را در اداره شهر ایفا کند.

دکتر قدرت‌اله نوروزی ضمن تاکید بر ایجاد تعامل میان شهرداری و شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان برای اداره بهتر شهر، تصریح کرد: از ایجاد این تعامل هم شهرک و هم شهرداری می‌توانند بهره مند شوند.

شهردار اصفهان با بیان اینکه شهرک علمی تحقیقانی اصفهان حتی می‌تواند در موضوعاتی مانند حقوق شهروندی نیز وارد شده و به ایجاد فناوری لازم بپردازد، ادامه داد: با توجه به ظرفیتی که این مرکز علمی دارد لازم است ارتباط و تعامل خود را با بخش‌های دیگر افزایش داده تا دیگر بخش‌ها نیز بتوانند از فرصت‌های به وجود آمده استفاده کنند.


/انتهای پیام

تعداد بازدید: 89     تاریخ: 1398/04/29
لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal