ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۳ تير


دکتر قیصری:

بزرگترین پشتوانه این شهرک، شرکت‌های فناور مستقر و ستاد آن است

مدیران عامل شرکت‌های فناور مستقر در مراکز رشد شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در جلسه مشترکی با هیات رئیسه شهرک به هم‌اندیشی در خصوص مسائل مختلف پرداختند.
بزرگترین پشتوانه این شهرک، شرکت‌های فناور مستقر و ستاد آن است

مدیران عامل شرکت‌های فناور مستقر در مراکز رشد شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در جلسه مشترکی با هیات رئیسه شهرک به هم‌اندیشی در خصوص مسائل مختلف پرداختند.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، دکتر جعفر قیصری با بیان اینکه شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان یکی از افتخارات کشور است، اظهار کرد: بزرگترین پشتوانه این شهرک، همین شرکت‌های فناور و ستاد آن است.

وی با بیان اینکه استاندارد مراکز رشد شهرک با مراکز رشد بهترین پارک‌های علم و فناوری دنیا برابری می‌کند، گفت: لازم است این کیفیت، با تلاش همه ادامه پیدا کند.

رئیس این مرکز علم و فناوری با اشاره به آغاز پروژه برندینگ شهرک ادامه داد: در تلاشیم برند شهرک را اعتلا ببخشیم اما این به همکاری همه فعالان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان نیاز دارد.

قیصری با اشاره به اینکه در تلاشیم فعالیت دفتر شهرک در تهران و همینطور شهر اصفهان را بهبود ببخشیم، افزود: امیدواریم این اتفاق بتواند ارتباط شرکت‌های مستقر در شهرک با صنایع کشور را گسترش دهد.

وی با اشاره به تلاش شهرک برای گرفتن پروژه‌های در سطح ملی تصریح کرد: قطعا انجام پروژه‌های بزرگ نیاز به مشارکت چند شرکت فناور مستقر دارد که در کارگروهی این مسئله بررسی خواهد شد.

در ادامه برخی از مدیران عامل شرکت‌های فناور مستقر در مراکز رشد شهرک به ارائه نظر در خصوص مسائل مختلف پرداختند.

حضور موثر در تهران و شهر اصفهان و افزایش فعالیت‌ها در این شهر برای رفع بسیاری از موانع کاری شرکت‌ها، کمک به صادرات محصولات شرکت‌های فناور، افزایش همکاری با اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی و توسعه فعالیت‌های برندینگ برای شهرک و شرکت‌های فناور از جمله محورهای مهم سخنان مدیران عامل شرکت‌ها بود.

همچنین، اصلاح روند کاری در نرم افزار BPMS، فعالیت بیشتر ستاد شهرک برای برقراری ارتباطات بین‌المللی شرکت‌ها و افزایش کیفیت معابر شهری و امکان آدرس‌دهی در محیط شهرک از جمله موارد درخواستی مسوولان و مدیران شرکت‌های فناور مستقر در مراکز رشد بود.


/انتهای پیام

تعداد بازدید: 525     تاریخ: 1398/05/08
لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal