ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۹ دي


با صدور حکمی از سوی وزیر علوم؛

دکتر جعفر قیصری، رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر جعفر قیصری را به عنوان رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان منصوب کرد.
دکتر جعفر قیصری، رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر جعفر قیصری را به عنوان رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، دکتر غلامی خطاب به دکتر قیصری اظهار می‌کند: از جنابعالی انتظار دارم که تعامل موثر با مدیران اجرایی استان برای توسعه هرچه بیشتر شهرک، همراهی و همکاری با نقش‌آفرینان اصلی زیست بوم نوآوری و کارآفرینی منطقه و ایجاد شرایط مناسب برای توسعه همکاری‌های متقابل با دانشگاه‌های بزرگ استان را سرلوحه خویش قرار دهید.

وی می‌افزاید: بدیهی است، ایجاد زمینه لازم برای بهره‌گیری گسترده‌تر کارآفرینان و دانشگاهیان از ظرفیت‌های فراهم شده در شهرک و ارتقای کمی و کیفی خدمات و حمایت‌های مورد نیاز موسسات مستقر در شهرک نیازمند توجه خاص می‌باشد.

وزیر علوم ادامه می‌دهد: امید آنکه برنامه‌ریزی لازم برای حضور موسسات در بازارهای فرامنطقه‌ای، ملی و بین‌المللی، توسعه تعاملات بین‌المللی شهرک و تنوع بخشی به منابع مالی مورد نیاز شهرک و بهره‌گیری از سازوکارهای جدید در تامین منابع پایدار، مورد اهتمام ویژه جنابعالی و همکاران محترم در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان قرار گیرد.

غلامی در پایان تاکید می‌کند: انتظار می‌رود با توکل به خداوند سبحان و پیروی از آموزه‌های اسلامی و مبانی علمی، ماموریت‍‌ها و وظایف محوله بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های مصوب دولت تدبیر و امید و طرح‌های پیشنهادی به مجلس محترم شورای اسلامی اجرا و با جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب نظران و بهره‌گیری هرچه بیشتر از ظرفیت‌های بخش خصوصی، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علمی و فناوری ایفا نمایید.

دکتر جعفر قیصری از ابتدای تیرماه سال جاری از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان سرپرست شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان منصوب شده بود.

وی متولد سال 1353 در شهر اصفهان است و عضو هیئت علمی و دانشیار رشته مهندسی برق کنترل دانشگاه صنعتی اصفهان می‌باشد.

قیصری تاکنون راهنمایی پنج دانش‌آموخته مقطع دکترای تخصصی، بیش از 30پایان‌نامه کارشناسی ارشد و 50پروژه کارشناسی را به پایان رسانده است که نتایج آن در قالب 30مقاله در مجلات ISI و 35مقاله در کنفرانس‌های معتبر علمی و بین‌المللی منتشر شده است.

همچنین تجارب بسیاری در زمینه پروژه‌های کاربردی ارتباط با صنعت داشته و تاکنون 28پروژه پژوهشی و کاربردی را در صنایع فولاد، آهن، برق و گاز با موفقیت به اتمام رسانده است.

وی در سال‌های 1390 و 1396مفتخر به کسب عنوان پژوهشگر برتر استان اصفهان شده است؛ همچنین طرح پژوهشی دکتر قیصری با همکاری شرکت برق منطقه‌ای اصفهان در سال 1387 موفق به کسب عنوان طرح برگزیده استان شده است.

همچنین وی از سال 1395 تا 1398 مسئولیت مدیریت نوآوری و تجاری‌سازی فناوری دانشگاه صنعتی اصفهان را برعهده داشته و تجارب ارزنده‌ای در زمینه ایجاد و توسعه فناوری، کارآفرینی و ترویج کسب‌وکارهای دانش‌بنیان به همراه دارند.


/انتهای پیام

تعداد بازدید: 1956     تاریخ: 1398/06/12
لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal