ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۳۹۹ جمعه ۱۵ اسفند


برای حمایت از کمپین "در خانه بمانیم و و ورزش می‌کنیم"؛

اپلیکیشن و سامانه "ستاو" راه‌اندازی شد

اپلیکیشن و سامانه ستاو توسط شرکت فناور سی‌پل، مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و در راستای حمایت از کمپین دانشجویی "در خانه بمانیم و و ورزش می‌کنیم"، با همکاری اداره کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان و تربیت بدنی دانشگاه صنعتی اصفهان طراحی شد.
اپلیکیشن و سامانه "ستاو" راه‌اندازی شد

به گزارش اداره روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، اپلیکیشن و سامانه ستاو با هدف بهبود ارتباط مربی و دانشجوی ورزشکار و به منظور استفاده از تمرین، برنامه‌های تمرینی، ارزیابی‌های تخصصی و بهبود اکوسیستم ورزشی در سطح دانشگاه‌ها و تحقق کمپین دانشجویی"در خانه می‌مانیم و ورزش می‌کنیم" طراحی و راه‌اندازی شد.

شرکت فناور سی‌پل همراستا با سیاست‌های پیشگیرانه برای اجرای طرح پویش "در خانه می‌مانیم و ورزش می‌کنیم" ضمن بررسی ظرفیت‌های موجود در دانشگاه‌های کشور برای ایجاد پویایی، تحرک و ارتقای سلامت جسمانی دانشگاهیان از طریق ورزش و فعالیت بدنی، اقدام به راه‌اندازی و به روزرسانی سامانه "ستاو" به آدرس setav.ir کرده است.

امکان ثبت شاخص‌های بدن مانند قد، وزن، دور کمر و و دریافت نمودار تغییرات وزن در صفحه پروفایل شخصی دانشجو، امکان دسترسی به هزاران تمرین و برنامه تمرینی رایگان، جستجوی پیشرفته و تخصصی که به راحتی می‌توان تمرین‌ها و برنامه‌های مختلف را بر اساس مولفه‌های مختلف مانند نوع ورزش، تجهیزات استفاده شده و.. پیدا کرد، امکان ایجاد تمرین‌های اختصاصی از طرف مربیان و امکان ایجاد برنامه‌های ورزشی که در هر برنامه لیستی از تمرین‌ها بر اساس یک زمان‌بندی و فرمت خاصی ارائه می‌شود تا دانشجو‌یان در دوره‌های زمانی مختلف اجرا کنند از جمله امکانات این اپلیکیشن و سامانه است.


/انتهای پیام

تعداد بازدید: 2641     تاریخ: 1399/01/20
لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal