ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۳۹۹ جمعه ۱۵ اسفند


با حضور دکتر ستاری؛

پارک علم و فناوری غیاث‌الدین جمشید کاشانی به طور رسمی افتتاح شد

پارک علم و فناوری غیاث الدین جمشید کاشانی با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، استاندار اصفهان و جمعی از مدیران اصفهان و کاشان به صورت رسمی آغاز به کار کرد.
پارک علم و فناوری غیاث‌الدین جمشید کاشانی به طور رسمی افتتاح شد

 

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، پارک علم و فناوری غیاث الدین جمشید کاشانی با همکاری مشترک دانشگاه کاشان و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در مجموعه آیت الله یثربی کاشان با مساحت حدود 2 هکتار و با اخذ موافقت اصولی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان سومین پارک شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان تاسیس شد.

این پارک با موقعیت استثنایی استان اصفهان و به‌ویژه شهرستان کاشان در مرکز کشور با صنایع بزرگی نظیر صنعت فرش و صنایع نساجی، صنعت اسانس و گیاهان دارویی، صنایع فولاد، صنعت خودرو و ... و وجود شهرک‌های صنعتی به همراه پتانسیل بالای فارغ التحصیلان دانشگاه‌های منطقه کاشان ایجاد شده است.

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با ایجاد و بهره‌برداری از مراکز رشد و پارک‌‌های علم و فناوری وابسته به خود توانسته است با نقش‌آفرینی در زیست‌بوم نوآوری و کارآفرینی و ایجاد زیرساخت‌های لازم برای رشد و توسعه بیش از 500 شرکت و موسسه فناور، قدم‌های موثری را در راه توسعه اقتصادی کشور بردارد.


/انتهای پیام

تعداد بازدید: 1987     تاریخ: 1399/08/07
لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal