ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۳۹۹ جمعه ۱۵ اسفند


/بازدید/

دکتر رحیمی از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بازدید کرد

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با حضور در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از این شهرک و شرکت‌های بهیار صنعت سپاهان و نوران حسگر صبا دیدن کرد.
دکتر رحیمی از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بازدید کرد

 

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، دکتر غلامحسین رحیمی در این بازدید با بیان اینکه شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با تجربیات فراوانی که در زمینه شرکت‌های فناور و دانش بنیان داشته است توانسته عملکرد مناسبی ارائه دهد، اظهار کرد: عملکرد این شهرک باید سرلوحه بسیاری از پارک‌های کشور قرار گیرد.

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه بهتر است میزان رضایتمندی از حمایت‌ها و عملکرد شهرک از مخاطبان پرسیده شود، گفت: این ارزیابی از خدمات ارائه شده می‌تواند به بهتر شدن آن‌ها کمک کند.

وی به ترکیب سه خصوصیت علم، فناوری و اقتصاد در پارک‌های علم و فناوری و شرکت‌های دانش بنیان اشاره و تاکید کرد: این سه خصوصیت باید به عنوان ویژگی‌های منحصر بفرد محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان نسبت به دیگر محصولات ارائه شود.

همچنین رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با اعلام گزارشی از فعالیت‌های این شهرک اظهار کرد: در شش ماهه اول سال 1399 بالغ بر 400 میلیارد ریال قرارداد پژوهشی و فناوری موردنیاز صنایع از طریق شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با شرکت‌ها و موسسات فناور مستقر منعقد شده است که این مبلغ از دوازده ماهه سال 1398 بیشتر بوده است.

دکتر جعفر قیصری افزود: از ابتدای سال 1399 تعداد 118 شرکت‌ موفق به اخذ تاییدیه دانش‌بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شده‌اند که 48 مورد آنها در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان مشغول فعالیت هستند.

وی ادامه داد: از ابتدای سال جاری بیش از 9000 مترمربع از اراضی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به هشت شرکت و موسسه فناور واگذار شده است که با سرمایه‌گذاری این شرکت‌های خصوصی در حوزه فناوری، تولید محصولات و خدمات دانش‌بنیان از جهش قابل توجهی برخوردار خواهد شد.


/انتهای پیام

تعداد بازدید: 1875     تاریخ: 1399/08/17
لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal