ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ اسفند


با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان گلپایگان؛

تلاش برای ایجاد پردیس نوآوری و فناوری در گلپایگان

فرماندار، شهردار و برخی از مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان گلپایگان با حضور در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، ضمن بازدید از توانمند‌ی‌های برخی شرکت‌های فناور مستقر در این شهرک، بر ایجاد پردیس نوآوری و فناوری در این شهرستان تاکید کردند.
تلاش برای ایجاد پردیس نوآوری و فناوری در گلپایگان

 

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، دکتر جعفر قیصری با بیان اینکه استان اصفهان در ایجاد و حمایت از شرکت‌های فناور همیشه پیشرو بوده است، اظهار کرد: شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان محیط مناسبی برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی ایجاد کرده است.

رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به رشد و توسعه شرکت‌های فناور مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان اشاره و یادآور شد: در حال حاضر بسیاری از این شرکت‌ها در حال سرمایه‌گذاری و یا ایجاد شرکت‌های نوپا هستند.

قیصری با تاکید بر این مطلب که توسعه فناوری نیاز به صبر و تلاش فراوان دارد، تصریح کرد: امید است با همکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی، پردیس نوآوری و فناوری در گلپایگان هرچه زودتر ایجاد شود.

فرماندار شهرستان گلپایگان نیز در این دیدار با اشاره به شرایط مناسب و خوبی که شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در ایجاد و حمایت از شرکت‌های فناور دارد، اظهار کرد: تمام تلاش ما در مدیریت اجرایی گلپایگان، ایجاد پردیس نوآوری و فناوری است.

دکتر حسین یارمحمدیان افزود: خوشبختانه همکاری خوب و مناسبی میان دستگاه‌های اجرایی شهرستان است و مطمئن هستیم به زودی شاهد اتفاقات خوبی در گلپایگان خواهیم بود.

شهردار، مدیر جهاد کشاورزی و برخی دیگر از مدیران دستگاه‌های اجرایی این شهرستان، فرماندار گلپایگان را همراهی می‌کردند.

شهرستان گلپایگان در غرب استان اصفهان، در فاصله 350 کیلومتری استان تهران و 200 کیلومتری شهرستان اصفهان قرار دارد.


/انتهای پیام

تعداد بازدید: 2136     تاریخ: 1399/08/20
لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal