لوگو
تصویر
 


/خبر/

برگزاري كارگاه آموزشي فناوري براي كشورهاي در حال توسعه در اصفهان

برگزاري كارگاه آموزشي فناوري براي كشورهاي در حال توسعه در اصفهان

كارگاه آموزشي فناوري براي كشورهاي در حال توسعه به همت ISTIC  و IRIS و توسط شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان در محل مهمانسراي عباسي در حال برگزاري است.

به گزارش روابط عمومي شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان، در اين‌ ‌كارگاه، شركت‌كنندگان با موضوعات مختلف فن آفريني جهت ارتقاء دانش علمي خود در زمينه‌هاي فناوري و همچنين مهارت‌هاي نوآوري آشنا خواهند شد.

همچنين با آموزش مباحث مرتبط با اصول فناوري و تاثير آن بر اقتصاد، پيشرفت تكنولوژي، ايده‌پردازي، بررسي فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري، ايجاد الگوي تجارت، برنامه‌هاي تجاري‌سازي، سرمايه‌گذاري و مواردي در زمينه مالكيت فكري، شركت كنندگان آگاهي و دانش بهتري نسبت به اصول و قواعد فناوري و نوآوري بدست خواهند آورد.

آشنايي با اصول و راهكارهاي فنآوري، آشنايي با اصول شناخت فرصت‌هاي اقتصادي، شناسايي عناصر كليدي و محرك در ايجاد همكاري‌هاي ريسك‌پذير، درك بهتر از محرك‌هاي اصلي براي شركت‌هاي نوپا و درك اهميت راهكارهاي رشد، رقابت بازار و الگوهاي تجارت و كسب و كار از جمله محورهاي ارايه شده در اين كارگاه آموزشي است.

اين كارگاه به همت ISTIC  و IRIS و با همكاري شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان ( ISTT ) و بخش غرب آسيا و شمال آفريقا (WANA ) و انجمن بين‌المللي پارك‌ها علمي ( IASP ) در اصفهان در حال برگزاري است.

مخاطبان اين كارگاه آموزشي مديران صنعتي و محققاني از دانشگاه‌ها و مراكز آموزشي ايران و  همچنين كشورهاي درحال توسعه هستند كه در زمينه مديريت اختراعات و يا ثبت آن‌ها فعاليت دارند تا بتوانند به شركت‌هاي دانش بنيان در زمينه‌هاي تجاري‌سازي يافته‌هاي علمي و همچنين همكاري با واحدهاي تجاري سازي و مراكز تحقيق و توسعه خدماتي ارايه كنند.

مركز منطقه اي توسعه مراكز رشد و پارك هاي علم و فناوري (IRIS) به عنوان مركز منطقه‌اي رده دو از سال 1388 براي مدت شش سال به دولت ايران سپرده و در شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان مستقر شده است.

 


/انتهای پیام

تعداد بازدید: 942     تاریخ: 1395/02/22
لوگو
.برگزاركننده:  شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان   |   كليه حقوق اين سايت متعلق به جشنواره ملي فن آفريني شيخ بهايي ميباشد
Powered by DorsaPortal