لوگو
تصویر
 


مدير مراكز رشد پارك علم و فناوري خراسان بيان كرد:شركت‌هاي دانش‌بنيان اين پارك در سيزدهمين جشنواره ملي فن‌آفريني شيخ بهايي حضوري مؤثر داشتند.

حضور موثر شركت‌هاي دانش‌بنيان پارك فناوري خراسان در سيزدهمين جشنواره شيخ‌بهايي

حضور موثر شركت‌هاي دانش‌بنيان پارك فناوري خراسان در سيزدهمين جشنواره شيخ‌بهايي

 

مدير مراكز رشد پارك علم و فناوري خراسان با اشاره به اينكه شركت‌هاي دانش‌بنيان اين پارك در سيزدهمين جشنواره ملي فن‌آفريني شيخ بهايي حضوري مؤثر داشتند، گفت: ماموريت اين جشنواره بهعنوان اولين جشنواره حوزه كارآفريني در كشور، شناسايي كسب و كارهاي دانش‌بنيان فعال و ايده‌هاي خلاقانه در كشور است.

به گزارش روابط عمومي جشنواره ملي فن‌آفريني شيخ‌بهايي، هاشم مهذب با بيان اينكه در جشنواره شيخ‌بهايي آخرين يافته‌ها و دستاوردهاي پژوهشي و نوآورانه كه قابليت عملياتي شدن را دارند، مورد ارزيابي داوران و كارگروه‌هاي تخصصي فن‌آفريني قرار ميگيرند، افزود: طرح‌هاي برتر با شاخص‌هاي مشخص معرفي مي‌شوند.

وي ادامه داد: در حوزه فن‌آفرينان نوپا، دكتر محمد عرفان مقصود، مديرعامل شركت ايده‌پردازان مشرق غزال كه در پارك علم و فناوري خراسان مستقر است با طرح ارتقاي رتبه الكترونيكي مجلات الكترونيكي، در اين حوزه رتبه دوم را به خود اختصاص داد.

مدير مراكز رشد پارك علم و فناوري خراسان افزود: همچنين طرح سيبنا در بخش فن‌آفرينان (شركت‌هاي رشد يافته) از شركت دانش‌بنيان اتوماسيون اداري حسيب كه در پارك علم و فناوري خراسان مستقر است، لوح زرين جشنواره و تسهيلات معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري را كسب كرد.

وي اضافه كرد: در حوزه فن‌آفرينان و در بخش تأثيرات اجتماعي نيز، پارك علمي پروفسور بازيما (عيني‌سازي كتب درسي) در اين جشنواره شايسته تقدير شد.

مهذب همچنين اظهار كرد: در سال‌هاي گذشته، شركت‌هاي بيشتري از خراسان رضوي در جشنواره شيخ‌بهايي حضور داشتند و مقام‌هاي ارزشمندي را هم به خود اختصاص مي‌دادند اما امسال هم با توجه به بضاعت موجود حضوري موفق داشتيم و اميدواريم در سال‌هاي آتي با اطلاع‌رساني دقيق، پيگيري و تشويق شركت‌هاي موفق در حوزه‌هاي پژوهشي و تحقيقاتي در استان، موفقيت‌هاي بيشتري كسب كنيم.


/انتهای پیام

تعداد بازدید: 853     تاریخ: 1396/06/13
لوگو
.برگزاركننده:  شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان   |   كليه حقوق اين سايت متعلق به جشنواره ملي فن آفريني شيخ بهايي ميباشد
Powered by DorsaPortal