ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۳۹۵ جمعه ۱ بهمن
انتخاب بانوی نمونه کارآفرین از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
  رییس هیئت مدیره شرکت دانش بنیان سخت­افزاری نرم­افزاری راه سبز چهلستون مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به عنوان بانوی نمونه کارآفرین استان اصفهان انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، محبوبه ایلدرآبادی، رییس هیئت مدیره شرکت دانش بنیان سخت­افزاری و نرم­افزاری راه سبز چهلستون، مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از سوی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان به عنوان بانوی نمونه کارآفرین انتخاب شد.

در بخشی از لوح سپاسی که به امضای زهره اخوان نسب، رییس کمیسیون توسعه توان اقتصادی و بازرگانی بانوان و خسرو کساییان، رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان رسیده، آمده است:

همزمان با ولادت با سعادت ریحانه النبی، حضرت فاطمه زهرا (س) که وجودش سراسر نور و رحمت و خیر و برکت است انتخاب سرکار عالی به عنوان بانوی کارآفرین نمونه از سوی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان که نشان از صلاحیت­ها و شایستگی­های ارزشمند شما دارد را تبریک گفته و نقش آفرینی­های بیشتر و بهتر در تمامی عرصه­های زندگی را برایتان آرزو داریم.

گفتنی است؛ شرکت راه سبز چهلستون در دیماه سال 90 در پارک علم و فناوری شیخ بهایی مستقر شده و در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات ابزاردقیق و اتوماسیون صنعتی فعالیت می­نماید.

تاریخ: 1392/04/15 بازدید: 232
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
 
 
عنوان منو
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتي اصفهان، شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان
 صندوق پستي  666-84155  كد پستي: 8415681999
تلفن: 33865355-031            فكس: 33862355-031
Powered by DorsaPortal