ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۳۹۵ جمعه ۱ بهمن
در هشتمین دوره ASPA AWARD؛
شرکت دانش بنیان نانو واحد صنعت پرشیا جایزه برتر را کسب کرد

شركت دانش بنيان نانو واحد صنعت پرشیا با ارایه فناوری "نانو بیورآکتور برای تصفیه ضایعات کشاورزی و تولید کمپوست و کود مایع بایوجمی" جایزه Excellence prize ASPA  سال   2013 را به همراه تقدیرنامه ویژه به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان شركت نانو واحد صنعت پرشیا به عنوان نماینده شركت­هاي دانش بنیان مستقر در پارك علم و فناوري استان اصفهان- شيخ بهايي، شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان، موفق به کسب جایزه برتر از انجمن پارک­های علمی و فناوری آسیا شد.

مراسم اعطای جایزه "ASPA" هرساله از سوی انجمن بین الملی پارک­های علمی آسیا میان شرکت­ها و موسسات مستقر در پارک­های علم و فناوری عضو این انجمن با هدف تشویق شرکت­های دانش بنیان و فن آفرين جهت دستیابی به روحیه تجاری سازی دستاوردهای فناورانه، ایجاد فرصت­های مناسب در راستای یافتن شریک تجاری و معرفی مدل­های شرکت­های موفق برگزار می­شود.

شرکت دانش بنیان نانو واحد صنعت پرشیا در سال 1388 فعالیت خود را در زمینه نانو فناوری در مرکز رشد شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان آغاز کرد و با هدف تولید نانو مواد و فراورده­های پایه، به ارایه فناوری و تولید نانو کمپوزیت­ها، محلول­هایی بر پایه نانو ذرات و پوشش­های چند منظوره­ی نانو کمپوزیتی می­پردازد.
 
شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در طول هشت دوره برگزاری این جشنواره، در هفت دوره مختلف آن موفق به کسب عناوین برتر شده است.
تاریخ: 1392/07/28 بازدید: 170
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
 
 
عنوان منو
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتي اصفهان، شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان
 صندوق پستي  666-84155  كد پستي: 8415681999
تلفن: 33865355-031            فكس: 33862355-031
Powered by DorsaPortal