ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۳۹۶ دوشنبه ۸ خرداد
در چهاردهمین جشنواره ملی تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر؛
پارک علم و فناوری شیخ بهایی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، عنوان برتر را کسب کرد

پارک علم و فناوری شیخ بهایی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به عنوان برتر در چهاردهمین جشنواره ملی تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر سال 1392 دست یافت.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، در چهاردهمین جشنواره ملی تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر سال 1392 که در سالن اجلاس سران با حضور دکتر حسن روحانی، ریاست جمهوری اسلامی ایران، دکتر رضا فرجی دانا، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهور برگزار شد، پارک علم و فناوری شیخ بهایی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به عنوان پارک علم و فناوری برتر کشور انتخاب گردید.

در بخشی از تقدیرنامه ای که به امضای وزیر علوم، تحقیقات و فناوری رسیده است، آمده:

تلاش متفکران، اندیشه ورزان و آحاد جامعه علمی کشور در راستای تحقق الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، نشانگر عزم و همت والای فرهیختگان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شایسته تقدیر است.

گفتنی است؛ پارک علم و فناوری شیخ بهایی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با مساحت حدود 40 هکتار به عنوان اولین پارک جامع فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در سال 1386 موفق به اخذ موافقت قطعی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شد که هدف اصلی آن افزایش ثروت در منطقه از طریق ارتقا فرهنگ نوآوری و رقابت سازنده میان شرکت‌های دانش‌بنیان حاضر در پارک می‌باشد.

تاکنون بالغ بر 300 شرکت و موسسه دانش بنیان در این پارک فعالیت کرده و تعداد سه هزار و 162 نفر به صورت تمام وقت و نیمه وقت در این پارک علم و فناوری مشغول به فعالیت هستند، همچنین 50 شرکت دانش بنیان در اراضی پارک علم و فناوری شیخ بهایی در 60 قطعه زمین به مساحت 60هزار متر مربع سرمایه گذاری نموده­اند.

 


تاریخ: 1392/10/03 تعداد بازدید: 148
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
 
 
عنوان منو
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتي اصفهان، شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان
 صندوق پستي  666-84155  كد پستي: 8415681999
تلفن: 33865355-031            فكس: 33862355-031
Powered by DorsaPortal