ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۳۹۹ جمعه ۹ خرداد


/هفته مسقط در اصفهان/

رویدادی با هدف افزایش همکاری تجاری میان مسقط و اصفهان

رویداد تجاری، فرهنگی " هفته مسقط در اصفهان" با هدف آشنایی تجار و صنعت‌گران عمانی با فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ایران در سالن اجتماعات سروش شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گشایش یافت.
رویدادی با هدف افزایش همکاری تجاری میان مسقط و اصفهان

رویداد تجاری، فرهنگی " هفته مسقط در اصفهان" با هدف آشنایی تجار و صنعت‌گران عمانی با فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ایران در سالن اجتماعات سروش شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، رییس دفتر توسعه اقتصادی شهرداری مسقط در مراسم افتتاحیه این رویداد گفت: عمان یک ویژگی طبیعی، اجتماعی و فرهنگی بی‌نظیر دارد و محیطی لذت بخش برای تجار و توریست‌ها ارائه می‌کند.

اسامه السیبانی اظهار کرد: دولت عمان به تازگی تمرکز بر تطبیق قوانین و مقرراتی برای جذب سرمایه به عمان داشته است.

وی گفت: معافیت از مالیات بر درآمدهای شخصی برای کسب و کارها به مدت پنج سال ایجاد شده است. علاوه بر این قیمت‌های رقابتی مناسب در ازای خدماتی که ارائه می‌شود و مالکیت خارجی سهام‌ها و شرکت‌ها، آزادی بازگشت سرمایه و سود حاصل سرمایه گذاران، ایجاد شده است.

رییس دفتر توسعه اقتصادی شهرداری مسقط ادامه داد: عمان شاهد عملکرد بهبود یافته در بودجه 2018 در مقایسه با عملکرد در سه سال گذشته بوده است.

وی افزود: هدف عمان دستیابی به اهدافی است که موجب پایداری اقتصاد ملی به منظور دستیابی به نرخ رشد مناسب و تکمیل برنامه‌های دیگر اقتصادی باشد.

در ادامه عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: این روزها دیپلماسی عمومی در دنیا در حال رشد است و شهرها نقش مهمی در دیپلماسی عمومی دارند.

دکتر کورش خسروی افزود: شورای شهر اصفهان نیز در همین راستا برنامه‌هایی برای توسعه روابط اصفهان با شهرهای بزرگ دنیا از جمله مسقط دارد.

وی از گسترش روابط تجاری با کشورهای مختلف خبر داد و گفت: در زمان حاضر میزبان تجار عمانی و عراقی و در ماه آینده میزبان تجار فرایبورگ، میلان، نجف و شیان چین هستیم .

خسروی افزود: تاکید شورای شهر این است که این رویدادها توسط بخش خصوصی انجام شود تا پایدار بماند و روز به روز بیشتر شود.

این عضور شورای شهر اصفهان همکاری بخش خصوصی را عاملی برای گسترش این روابط دانست و اظهار کرد: این مهم موجب پایداری و توسعه فعالیت ها و همکاری‌هایی جدا از وابستگی به مدیران دولتی می‌شود.

رویداد تجاری، فرهنگی " هفته مسقط در اصفهان" با هدف آشنایی تجار و صنعتگران عمانی با فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ایران از دوازدهم تا نوزدهم اسفند ماه در هتل آسمان اصفهان برگزار می‌شود.


/انتهای پیام

تعداد بازدید: 980     تاریخ: 1397/12/13
لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal