ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۳۹۹ شنبه ۱۴ تير
عضویت مدیر تحقیق و توسعه شرکت ساخت و تجهیز سپاهان در هیات مدیره مجمع تشکل‌های دانش بنیان ایران
/انجمن شرکتهای دانش بنیان/
عضویت مدیر تحقیق و توسعه  شرکت ساخت و تجهیز سپاهان در هیات مدیره مجمع تشکل‌های دانش بنیان ایران

عضو هیات مدیره انجمن شرکت‌های دانش بنیان به عضویت هیات مدیره مجمع تشکل‌های دانش‌بنیان ایران درآمد.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، در رای‌گیری انتخاب هیات مدیره مجمع تشکل‌های دانش بنیان ایران، سید عادل امامی به عضویت هیات مدیره این تشکل در آمد.

سید عادل امامی، مدیر تحقیق و توسعه شرکت فناور ساخت و تجهیز سپاهان، مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و عضو هیات مدیره انجمن شرکت‌های دانش بنیان استان اصفهان است.

مجمع تشکل‌های دانش بنیان ایران با هدف ساماندهی تولید و صادرات محصولات و خدمات دانش بنیان از طریق سازماندهی فعالین مربوطه در تشکل‌های حرفه‌ای و صنعتی، زمینه‌سازی، تقویت و مؤثر نمودن نقش و فعالیت تشکل‌های تولیدی و صادراتی مربوطه ،ارایه نظرات مشورتی به مراجع و دستگاه‌های ذیربط حاکمیتی در خصوص امور مرتبط با تولید و صادرات محصولات و خدمات دانش بنیان در اسفند ماه 1391 با مشارکت "معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری" و "اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران" و زیر نظر هر دو نهاد، در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران به ثبت رسیده است.

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان نیز به عنوان تشکلی از فعالان اقتصادی حوزه فناوری، براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران تاسیس و به ثبت رسیده است.

لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal