ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۳۹۹ سه شنبه ۶ آبان


/بازدید/

بازدید رئیس پژوهش و فناوری شرکت پالایش نفت آبادان از شهرک

رئیس پژوهش و فناوری شرکت پالایش نفت آبادان با حضور در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، از نزدیک با عملکرد این شهرک و شرکت‌های فعال حوزه نفت مستقر در آن آشنا شد.
بازدید رئیس پژوهش و فناوری شرکت پالایش نفت آبادان از شهرک

 

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، دکتر جعفر قیصری در این جلسه با بیان اینکه همه 540 واحد فناور مستقر در شهرک، دارای ویژگی‌های منحصر بفردی هستند و می‌توانند برخی از مسائل و مشکلات صنایع کشور را رفع کنند، اظهار کرد: به طور حتم پتانسیل خوبی در این شرکت‌ها وجود دارد، به طوری که تاکنون توانسته‌اند راه خود را پیدا کنند و پیشرفت‌های مناسبی داشته باشند.

رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان افزود: لازم است شرکت پالایش نفت آبادان در سالی که به نام جهش تولید نامگذاری شده، شرکت‌های فناور و دانش بنیان را به زنجیره تامین کالای حوزه نفت متصل کند تا از این پتانسیل بالای این شرکت‌ها در جهت رفع موانع تولید استفاده شود.

رئیس پژوهش و فناوری شرکت پالایش نفت آبادان نیز در این جلسه با اعلام رضایت از حضور در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و بازدید از شرکت‌های فناور مستقر گفت: امیدواریم بتوانیم همکاری بیشتری با این شرکت‌ها داشته باشیم.

شرکت‌ فرآیند کیا در این جلسه به معرفی خود پرداخت و بازدیدکنندگان از شرکت‌های آروین آفاق پارسیان، ایده پرداز سپهر و سهند صنعت پارتیکان دیدن کردند.


/انتهای پیام

تعداد بازدید: 1286     تاریخ: 1399/05/04
لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal