لوگو
تصویر
 
رييس جشنواره ملي فن آفريني شيخ بهايي خبر داد: 1395/02/19
رييس جشنواره ملي فن آفريني شيخ بهايي خبر داد:

دوازدهمين جشنواره ملي فن آفريني شيخ بهايي و دومين المپياد ملي طرح كسب و كار دانشجويي همزمان با مراسم بيستمين سالگرد تاسيس شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان از 23 تا 25 ارديبهشت 95 در اصفهان برگزار مي شود.

به گزارش روابط عمومي جشنواره ملي فن آفريني شيخ بهايي، دكتر مهدي كشميري، رئيس شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان در نشستي  مطبوعاتي با اشاره به يازدهمين دوره برگزاري جشنواره ملي فن آفريني شيخ بهايي و دومين المپياد ملي طرح كسب و كاردانشجويي در سال گذشته گفت: جشنواره در سه دوره اول منطقه اي و در حوزه كارآفريني برگزار شد و بعد از دهه هشتاد اين جشنواره درحوزه فن آفريني يعني كارآفريني مبتني بر فناوري برگزار و توسط بنياد نخبگان از ابتدا به رسميت شناخته شد .

وي در ادامه با اشاره به محل برگزاري اين جشنواره گفت: ده دوره اول جشنواره در اصفهان و دوره يازدهم در تهران برگزارشد و در اين دوره بحث المپياد طرح كسب و كاردانشجويي به سر فصل هاي جشنواره اضافه شده و بخش كارآفريني نيز به فضاي داخل دانشگاه ها برده شد.

رئيس جشنواره شيخ بهايي در خصوص رويداد فن آفريني با الگو گيري از رويداد SLUSH كشورفنلاند گفت:خوشبختانه سال گذشته نماينده SLUSH هم در جشنواره حضور داشت وهفت نفر از منتخبان را به اين رويداد فرستاديم كه منجر به مذاكرات جدي بين شركت‌هاي ايراني و سرمايه گذاران خارجي و اعلام آمادگي چند سرمايه گذار فنلاندي در جشنواره امسال شده است.

دكتر كشميري با اشاره به برگزاري جشنواره امسال در اصفهان افزود:امسال علاوه بر طراحان كسب و كار و فن آفريني، بخش شناسايي فرصت هاي سرمايه گذاري  و معرفي فضاي گفتگو سرمايه گذاران و متقاضيان سرمايه گذاري با عنوان نشا  (نقطه شروع ارتباط ) نيز به بخش رقابتي جشنواره اضافه شده است.

وي در ادامه به آمار جشنواره دوازدهم اشاره كرد و افزود:در بخش كسب و كار آزاد 320 طرح  و در بخش المپياد دانشجويي 530 طرح از تمام استان هاي كشورو در بخش فن آفريني 400 تقاضا از 22 استان كشور و در بخش فرصت هاي سرمايه گذاري 110 طرح از 8 استان را داريم.

رئيس جشنواره شيخ بهايي در پايان به محورهاي آموزشي جشنواره دوازدهم اشاره و گفت: كارآفريني اجتماعي، مهارت هاي واسطه گري تكنولوژي ،فرصت هاي فن آفريني بين المللي و كارگاه مشترك دو مركز منطقه اي وابسته به يونسكو ISTIC  از مالزي و IRIS  از ايران محورهاي آموزشي جشنواره را تشكيل مي دهند و بيستمين سال تاسيس شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان نيز امسال همزمان با برگزاري جشنواره شيخ بهايي برگزار مي شود كه افتتاحيه آن  روز 5 شنبه 23 ارديبهشت و اختتاميه روز شنبه25 ارديبهشت خواهد بود.

تعداد بازدید: 1024
لوگو
.برگزاركننده:  شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان   |   كليه حقوق اين سايت متعلق به جشنواره ملي فن آفريني شيخ بهايي ميباشد
Powered by DorsaPortal