لوگو
تصویر
 
برگزاري كارگاه آموزشي فناوري براي كشورهاي در حال توسعه در اصفهان 1395/02/22
برگزاري كارگاه آموزشي فناوري براي كشورهاي در حال توسعه در اصفهان

كارگاه آموزشي فناوري براي كشورهاي در حال توسعه به همت ISTIC  و IRIS و توسط شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان در محل مهمانسراي عباسي در حال برگزاري است.

به گزارش روابط عمومي شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان، در اين‌ ‌كارگاه، شركت‌كنندگان با موضوعات مختلف فن آفريني جهت ارتقاء دانش علمي خود در زمينه‌هاي فناوري و همچنين مهارت‌هاي نوآوري آشنا خواهند شد.

همچنين با آموزش مباحث مرتبط با اصول فناوري و تاثير آن بر اقتصاد، پيشرفت تكنولوژي، ايده‌پردازي، بررسي فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري، ايجاد الگوي تجارت، برنامه‌هاي تجاري‌سازي، سرمايه‌گذاري و مواردي در زمينه مالكيت فكري، شركت كنندگان آگاهي و دانش بهتري نسبت به اصول و قواعد فناوري و نوآوري بدست خواهند آورد.

آشنايي با اصول و راهكارهاي فنآوري، آشنايي با اصول شناخت فرصت‌هاي اقتصادي، شناسايي عناصر كليدي و محرك در ايجاد همكاري‌هاي ريسك‌پذير، درك بهتر از محرك‌هاي اصلي براي شركت‌هاي نوپا و درك اهميت راهكارهاي رشد، رقابت بازار و الگوهاي تجارت و كسب و كار از جمله محورهاي ارايه شده در اين كارگاه آموزشي است.

اين كارگاه به همت ISTIC  و IRIS و با همكاري شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان ( ISTT ) و بخش غرب آسيا و شمال آفريقا (WANA ) و انجمن بين‌المللي پارك‌ها علمي ( IASP ) در اصفهان در حال برگزاري است.

مخاطبان اين كارگاه آموزشي مديران صنعتي و محققاني از دانشگاه‌ها و مراكز آموزشي ايران و  همچنين كشورهاي درحال توسعه هستند كه در زمينه مديريت اختراعات و يا ثبت آن‌ها فعاليت دارند تا بتوانند به شركت‌هاي دانش بنيان در زمينه‌هاي تجاري‌سازي يافته‌هاي علمي و همچنين همكاري با واحدهاي تجاري سازي و مراكز تحقيق و توسعه خدماتي ارايه كنند.

مركز منطقه اي توسعه مراكز رشد و پارك هاي علم و فناوري (IRIS) به عنوان مركز منطقه‌اي رده دو از سال 1388 براي مدت شش سال به دولت ايران سپرده و در شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان مستقر شده است.

 

تعداد بازدید: 970
لوگو
.برگزاركننده:  شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان   |   كليه حقوق اين سايت متعلق به جشنواره ملي فن آفريني شيخ بهايي ميباشد
Powered by DorsaPortal