لوگو
تصویر
 
برگزيدگان جشنواره فن‌آفريني شيخ‌بهايي مشخص شدند 1395/02/26
برگزيدگان جشنواره فن‌آفريني شيخ‌بهايي مشخص شدند

دوازدهمين جشنواره ملي فن‌آفريني شيخ بهايي با معرفي برگزيدگان به كار خود پايان داد.

به گزارش روابط عمومي شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان، دوازدهمين جشنواره ملي فن آفريني شيخ بهايي در اصفهان به كار خود پايان داد با معرفي برگزيدگان در بخش‌هاي مختلف به كار خود پايان داد كه به عبارت زير هستند:

در بخش طراحان كسب‌وكار بخش آزاد: مسعود عليزاده با طرح «توليد اصلاح كننده قير با روش پليمريزاسيون پيشرفته» و محمد عرفان با طرح « ارتقاي رتبه مجلات علمي الكترونيكي» هر دو رتبه دوم را كسب كردند.

محمدمهدي نادري نيز با طراحي « توليد جنس منجمد تعيين جنسيت شده گاو» به عنوان نفر سوم شناخته شد و از فريد ملك احمدي براي «طراحي و ساخت توليد آچار بكس خورشيدي» تقدير شد.

در بخش طراحان كسب‌وكار بخش المپياد دانشجويي: مريم زاكاني با طرح « شبكه خانوادگي و اجتماعي بادوم» رتبه دوم و لاله چيني با طرح « تست و كاليبراسيون رگلاتور شهري» رتبه سوم را به دست آورند و از طرح‌هاي «دستگاه هوشمند و تمام اتوماتيك توليد روغن» و «نانو كامپوزيت ضدحريق و خوردگي» نيز تقدير شد.

در بخش فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري و فن‌آفريني: طرح‌هاي «برداشت رباتيك زعفران» رتبه اول و «توليد نهال گردو به روش صنعتي» رتبه دوم را كسب كرد و از طرح «سامانه گردشگري مبتني بر واقعيت افزوده» تقدير شد.

در بخش شركت‌هاي نوپا  فن آفرينان: نيز مصيب علي شير با « طراحي و ساخت تجهيزات آزمايشگاهي و صنعتي در حوزه صنايع نفت و گاز» رتبه اول، محمدابراهيم سميع با طرح «طراحي و توسعه فايروال صنعتي بوم كنترلرهاي زيمنس» رتبه دوم و حامد محمدپور قمصر نيز با طرح «ساخت دستگاه تزريق چسب حرارتي» رتبه سوم را كسب كرد.

شركت‌هاي رشد يافته فن‌آفرينان: محمدعلي چمنيان با طرح «سيستم يكپارچه تغذيه نيرو قابل نصب در محيط بيروني» رتبه اول، آرمان پنداشته با طرح «ساخت انواع قالب و توليد مبدل حرارتي صفحه‌اي» رتبه دوم و سعيد ساماني مجد با طرح «سامانه گندزدايي پيشرفته مولتي اكسيدان بكو» رتبه سوم را به دست آورد.

در بخش شركت‌هاي علوم انساني فن‌آفرينان: ناهيد زارعت‌گر با طرح «سامانه طراحي و توليد كارتون و كتاب داستان مصور توسط كودكان و نوجوانان» رتبه دوم را به دست آورد. مرتضي حسيني كمال‌آبادي با طرح «پژوهش‌هاي ميان رشته‌اي ادبيات عربي و فقه كه به توليدات كتاب، نرم‌افزار و مجله مي‌انجامد» و محسن موسوي با طرح «اجراي تخصصي سيستم‌هاي جامع منابع انساني» رتبه سوم را به دست آوردند.

در بخش شركت‌هاي تداوم فن‌آفريني: شهرام احمدي با طرح «ساخت سيستم جاگذاري نيلهاي اينترلاك فمور و تي‌بيا» لوح تقدير و تسهيلات معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري اهدا شد.

 

تعداد بازدید: 1992
لوگو
.برگزاركننده:  شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان   |   كليه حقوق اين سايت متعلق به جشنواره ملي فن آفريني شيخ بهايي ميباشد
Powered by DorsaPortal