لوگو
تصویر
 
فرآخوان حل مسأله هاي فناورانه كشور برگزار مي‌شود 1395/08/09
فرآخوان حل مسأله هاي فناورانه كشور برگزار مي‌شود

جشنواره ملي فن‌آفريني شيخ بهايي و باشگاه ملي حل مسأله در زمينه‌هاي الكترونيك، مكانيك، الكترواپتيك وليزر، نرم افزار، مواد و... براساس تفاهم‌نامه همكاري اقدام به جمع آوري راه حل شركت كنندگان در اين مسابقه در چهار چوب طرح كسب و كار يا شركت فن آفرين مي‌كند.

عقد قراردادهاي پژوهشي، تجاري و حل مسأله، حمايت مادي و معنوي از راه حلهاي برتر و ايدههاي خلاقانه و نوآورانه در مسير حل مسائل فناورانه كه منجر به ايجاد كسب و كار شود، تقدير و اهداء جوايز ارزنده به پاسخ دهندهگان برتر و حضور نفرات برتر در نشا باشگاه حل مساله سيزدهمين جشنواره ملي فن‌آفريني شيخ‌بهايي از جمله جوايز اين مسابقه خواهد بود.

باشگاه ملي حل مسأله حركتي است ملي با ايجاد شبكه اي از متخصصان كه به دنبال حل مسأله هاي فناورانه كشور است اعضاي اين باشگاه معتقد هستند هر مسأله در هر نقطه از نقشه جامع علمي و فناوري كشور رخ دهد، شبكه اي از متخصصان، دقيق ترين راه حل را در كوتاه ترين زمان و كمترين هزينه ارائه مي كنند.

 علاقه‌مندان مي‌توانند با مراجعه به سايت PSCS.ir، شناسنامه مسأله‌ها(RFP) را دريافت و حداكثر تا تاريخ 30 آبان‌ماه نسبت به تكميل و ارسال راه حل خود را در چهارچوب طرح كسب و كار يا شركت فن آفرين اقدام كنند.

 

تعداد بازدید: 1702
لوگو
.برگزاركننده:  شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان   |   كليه حقوق اين سايت متعلق به جشنواره ملي فن آفريني شيخ بهايي ميباشد
Powered by DorsaPortal