لوگو
تصویر
 
خيرين، حامي كارآفرينان شدند 1396/02/08
دبير جشنواره ملي فن‌آفريني شيخ بهايي گفت: در جشنواره سيزدهم شيخ بهايي حاصل فعاليت برخي از خيرين حامي كارآفريني، نوع حمايت‌ها و نحوه ارائه آن‌ها و دستاوردهاي حاصل از اين حمايت‌ها عرضه و شركت‌‌كنندگان از نزديك با نحوه فعاليت ايشان و كارآفرينان مورد حمايت آن‌ها آشنا شدند.
خيرين، حامي كارآفرينان شدند

به گزارش روابط عمومي جشنواره ملي فن‌آفريني شيخ بهايي، دكتر كورش خسروي در خصوص خيرين حامي كارآفريني اظهار كرد: با توجه به لزوم حمايت از طرح‌هاي كارآفرينان و اجرايي شدن طرح‌هاي آن‌ها، به همت انجمن حاميان فرهنگ قرض‌الحسنه و كارآفريني اجتماعي، از سال گذشته ورود خيرين به عرصه حمايت از كارآفرينان آغاز شد.

وي گفت: طرح‌هاي نوين داراي تاثيرات مثبت اجتماعي مورد حمايت معنوي از جمله راهبري، راهنمايي و ارائه مشاوره‌هاي تخصصي و همچنين حمايت‌هاي مالي در قالب تسهيلات قرض‌الحسنه متناسب با نياز كارآفرينان قرار گرفتند كه منجر به خلق الگوي جديدي براي جلب حمايت خيرين از كارآفرينان شد.

خسروي  افزود: در دوره سيزدهم اين جشنواره الگوي حمايتي و نحوه حمايت از كارآفرينان و دستاوردهاي خيرين حامي كارآفريني با حضور مديران ارشد ملي، مسئولان نهادهاي دولتي و غير دولتي، خيرين و ساير علامندان به بحث گذاشته شد.

سيزدهمين جشنواره ملي فن‌آفريني شيخ بهايي عصر روز هشتم ارديبهشت‌ماه با معرفي برگزيدگان خاتمه يافت.

 

تعداد بازدید: 950
لوگو
.برگزاركننده:  شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان   |   كليه حقوق اين سايت متعلق به جشنواره ملي فن آفريني شيخ بهايي ميباشد
Powered by DorsaPortal