لوگو
تصویر
 
بايد دست همه كساني كه باعث رونق و بهبود كارآفريني در كشور مي‌شوند را بفشاريم 1396/02/11
رييس جمهور اسلامي ايران در پيامي به سيزدهمين جشنواره ملي فن آفريني شيخ بهايي اظهار كرد: فرصت گردهم‌آيي كارآفرينان، فن‌آفرينان و نوآوران اين سرزمين، كه مأموريت گرانسنگ توسعه را بر دوش گرفته‌اند، در جشنواره ملي فن‌آفريني شيخ بهايي، مغتنم شمرده و شادماني خود و همكارانم در دولت را از جنبش جوانان اين مرز و بوم در ايجاد شركت‌هاي نوپا، نوآور و كارآفرين ابراز مي‌نمايم.
بايد دست همه كساني كه باعث رونق و بهبود كارآفريني در كشور مي‌شوند را بفشاريم

به گزارش روابط عمومي شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان، متن پيام دكتر حسن روحاني كه توسط دكتر مهدي كشميري، رييس شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان در مراسم اختتاميه قرائت شد، به اين شرح است:

ايران اسلامي، سرفراز به تمدنى كهن، دوران نو و بي‌بديلي را آغاز كرده است. از يكسو تلاش و مجاهدت ملت ايران در چهار دهه گذشته براي دستيابي به استقلال و عدم وابستگي به ثمر نشسته است و از سوي ديگر تلاشي پرنشاط در فضاى آرامش و عقلانيت براي تحقق توسعه و دستيابي به قله‌هاي پيشرفت و عدالت آغاز شده است. در شرايطى كه اكثر كشورهاي منطقه از ناامني ناشي از افراطي‌گري و دخالت‌هاي بيگانگان رنج مى‌برند، ملت سربلند ايران در امنيتي مثال زدني، در مسير رشد اقتصادي پايدار، هر روز گامى نو برمى‌دارد.

فرصت گردهم‌آيي كارآفرينان، فن‌آفرينان و نوآوران اين سرزمين، كه مأموريت گرانسنگ توسعه را بر دوش گرفته‌اند، در جشنواره ملي فن‌آفريني شيخ بهايي، مغتنم شمرده و شادماني خود و همكارانم در دولت را از جنبش جوانان اين مرز و بوم در ايجاد شركت‌هاي نوپا، نوآور و كارآفرين ابراز مي‌نمايم.  به تحقيق مي‌توان ادعا كرد كه حركتي كه جوانان اين سرزمين در خلق ثروت از فرصت‌هاي جديد آغاز كرده‌اند، نويدبخش آينده‌اي روشن و درخشان براي اين سرزمين است. هر چند كه بدخواهان ايران كوشيده‌اند مانع اين موج بزرگ خلاقيت، نوآوري و خطرپذيري كارآفرينانه شوند، دولت تدبير و اميد در همه سطوح و در همه بخش‌ها خود را حامي شركت‌هاى نوپا و كارآفرينان جوان مي‌داند و همه ابزارها و امكانات خود را براي موفقيت آنان به كار بسته است.

 بر اين باورم كه به جاى بدبينى و سوء‌ظن به جوانان مبتكر بايد آغوش پرمهر نظام اسلامي را بر روي كارآفرينان و نوآوران كشور بگشاييم ودست همه كساني كه باعث رونق و بهبود كارآفريني در كشور مي‌شوند را بفشاريم و با قدرت از ايشان پشتيباني كنيم. اكنون كه جمعي از نخبگان حوزه كارآفريني و فن‌آفريني كشور در جشنواره ملي فن‌آفريني شيخ‌بهايي گردهم آمده‌اند، لازم مي‌دانم ضمن اعلام حمايت دولت تدبير و اميد از فعالان حوزه كارآفريني كشور، بر عزم اين دولت بر تحقق برنامه‌هاي تدوين‌شده در بهبود توسعه فضاي كارآفريني و كسب و كار كشور و رساندن كشور به قله‌هاي رفيع توسعه تاكيد كنم. از راه دور ، دست شما نوآوران و فن‌آفرينان ايران را مي‌فشارم و آينده‌اي درخشا.ن را به شما بشارت مي‌دهم و از شما جهادگران عرصه نوآوري و توسعه علمي ايران اسلامي مي‌خواهم كه با صبر و بردبارى انقلابي تلاش جهادى خود را در ايجاد و توسعه شركت‌هاي نوآور با جديت و بدون وقفه ادامه دهيد. از همه مديران كشور كه به نحوي ماموريت آن‌ها و سازمان متبوعشان مرتبط با حوزه كارآفريني، علم و فناوري است مي‌خواهم كه در حل مشكلات پيش روي اين جهادگران عرصه توسعه لحظه‌اي درنگ نكنند و از همه ظرفيت‌هاي قانوني كه در برنامه ششم توسعه و قانون شركت‌هاي دانش‌بنيان تعريف و ايجاد شده است استفاده كنند؛ چراكه آينده ايران اسلامي جز با تلاش جوانان خلاق، خطرپذير و كارآفرين ساخته نخواهد شد.

 هشتم ارديبهشت

 حسن روحاني

رييس جمهور اسلامي ايران

تعداد بازدید: 1578
لوگو
.برگزاركننده:  شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان   |   كليه حقوق اين سايت متعلق به جشنواره ملي فن آفريني شيخ بهايي ميباشد
Powered by DorsaPortal