لوگو
تصویر
 
حضور موثر شركت‌هاي دانش‌بنيان پارك فناوري خراسان در سيزدهمين جشنواره شيخ‌بهايي 1396/06/13
حضور موثر شركت‌هاي دانش‌بنيان پارك فناوري خراسان در سيزدهمين جشنواره شيخ‌بهايي

 

مدير مراكز رشد پارك علم و فناوري خراسان با اشاره به اينكه شركت‌هاي دانش‌بنيان اين پارك در سيزدهمين جشنواره ملي فن‌آفريني شيخ بهايي حضوري مؤثر داشتند، گفت: ماموريت اين جشنواره بهعنوان اولين جشنواره حوزه كارآفريني در كشور، شناسايي كسب و كارهاي دانش‌بنيان فعال و ايده‌هاي خلاقانه در كشور است.

به گزارش روابط عمومي جشنواره ملي فن‌آفريني شيخ‌بهايي، هاشم مهذب با بيان اينكه در جشنواره شيخ‌بهايي آخرين يافته‌ها و دستاوردهاي پژوهشي و نوآورانه كه قابليت عملياتي شدن را دارند، مورد ارزيابي داوران و كارگروه‌هاي تخصصي فن‌آفريني قرار ميگيرند، افزود: طرح‌هاي برتر با شاخص‌هاي مشخص معرفي مي‌شوند.

وي ادامه داد: در حوزه فن‌آفرينان نوپا، دكتر محمد عرفان مقصود، مديرعامل شركت ايده‌پردازان مشرق غزال كه در پارك علم و فناوري خراسان مستقر است با طرح ارتقاي رتبه الكترونيكي مجلات الكترونيكي، در اين حوزه رتبه دوم را به خود اختصاص داد.

مدير مراكز رشد پارك علم و فناوري خراسان افزود: همچنين طرح سيبنا در بخش فن‌آفرينان (شركت‌هاي رشد يافته) از شركت دانش‌بنيان اتوماسيون اداري حسيب كه در پارك علم و فناوري خراسان مستقر است، لوح زرين جشنواره و تسهيلات معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري را كسب كرد.

وي اضافه كرد: در حوزه فن‌آفرينان و در بخش تأثيرات اجتماعي نيز، پارك علمي پروفسور بازيما (عيني‌سازي كتب درسي) در اين جشنواره شايسته تقدير شد.

مهذب همچنين اظهار كرد: در سال‌هاي گذشته، شركت‌هاي بيشتري از خراسان رضوي در جشنواره شيخ‌بهايي حضور داشتند و مقام‌هاي ارزشمندي را هم به خود اختصاص مي‌دادند اما امسال هم با توجه به بضاعت موجود حضوري موفق داشتيم و اميدواريم در سال‌هاي آتي با اطلاع‌رساني دقيق، پيگيري و تشويق شركت‌هاي موفق در حوزه‌هاي پژوهشي و تحقيقاتي در استان، موفقيت‌هاي بيشتري كسب كنيم.

تعداد بازدید: 876
لوگو
.برگزاركننده:  شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان   |   كليه حقوق اين سايت متعلق به جشنواره ملي فن آفريني شيخ بهايي ميباشد
Powered by DorsaPortal