لوگو
تصویر
 
از اردیبهشت تا مردادماه 1397؛ 1397/02/08
همزمان با روز بزرگداشت شیخ‌بهایی، دبیرخانه جشنواره ملی فن‌‌آفرینی شیخ بهایی لیست دوره‌های آموزشی چهاردهمین دوره از این رویداد را اعلام کرد.
از اردیبهشت تا مردادماه 1397؛

همزمان با روز بزرگداشت شیخبهایی، دبیرخانه جشنواره ملی فن‌‌آفرینی شیخ بهایی لیست دوره‌های آموزشی چهاردهمین دوره از این رویداد را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخبهایی، این دورههای آموزشی پس از افزایش حضور سرمایهگذاران در سیزدهمین دوره این جشنواره و همچنین ضرورت آشنایی بیشتر کارآفرینان با اصول مذاکره با سرمایه‌گذاران برگزار خواهد شد.

بر این اساس، دوره‌هایی با موضوعات مختلف از جمله آشنایی با مدل‌های کسب و کار، اکوسیستم‌های کارآفرینی، روش‌های تامین منابع مالی و نیز نحوه ارتباط با سرمایه‌گذار از اردیبهشت تا مردادماه 1397 برگزار می‌شود.

ارتقاء توان مذاکره شرکت‌کنندگان با سرمایه‌گذاران و همچنین افزایش تعداد مذاکرات موفق سرمایه‌گذاری و مشارکت در بخش "نقطه شروع ارتباط (نشا)" چهاردهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی از مهمترین اهداف برگزاری این دوره‌های آموزشی است و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به پرتال جشنواره به نشانی shtf.ir مراجعه کنند.

چهاردهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی و چهارمین المپیاد ملی طرح کسب و کار دانشجویی، دی‌ماه سال جاری توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار خواهد شد.

تعداد بازدید: 1044
لوگو
.برگزاركننده:  شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان   |   كليه حقوق اين سايت متعلق به جشنواره ملي فن آفريني شيخ بهايي ميباشد
Powered by DorsaPortal