لوگو
تصویر
 
دبیر سه دوره آینده جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی منصوب شد 1398/09/02
دبیر سه دوره آینده جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی منصوب شد

 

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر عبدالرضا کبیری را به سمت دبیر جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی برای 3 دوره آینده منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، در این حکم آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی بر مبنای بند 2 ماده 11 آیین نامه جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی و بنا به پیشنهاد رئیس محترم شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و رئیس جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی و تایید معاون محترم پژوهش و فناوری وزارت متبوع، به موجب این حکم به سمت دبیر جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی برای دوره‌های پانزدهم، شانزدهم و هفدهم منصوب می‌شوید.

عبدالرضا کبیری سامانی دانشیار دانشکده عمران دانشگاه صنعتی اصفهان است و سرپرستی تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی اصفهان از سال 87 تا 94، تالیف 70 مقاله ISI و علمی و پژوهشی، ارائه 90 مقاله علمی در کنفرانس‌های ملی و بین المللی، اجرای 10 طرح پژوهشی با شرکت‌های مدیریت منابع آب ایران، آب منطقه‌ای اصفهان و آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری و کسب عنوان پژوهشگر برتر بنیاد ملی نخبگان را در کارنامه خود دارد.

جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی با هدف ترویج و توسعه فرهنگ خلاقیت، نوآوری و فن آفرینی و شناسائی و تشویق ایرانیان فن‌آفرین سراسر جهان، توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در اصفهان برگزار می‌شود.

تاکنون چهارده دوره از این جشنواره برگزار شده است.

تعداد بازدید: 704
لوگو
.برگزاركننده:  شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان   |   كليه حقوق اين سايت متعلق به جشنواره ملي فن آفريني شيخ بهايي ميباشد
Powered by DorsaPortal