لوگو
تصویر
 
فراخوان مجدد ثبت نام پانزدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی 	1398/09/30
پانزدهمین جشنواره ملی فن‌‌آفرینی شیخ‌‌بهایی، شهریور‌ماه 1399 برگزار می‌‌شود.
فراخوان مجدد ثبت نام پانزدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی

 

پانزدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی، شهریورماه 1399 برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی، پانزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی با ایجاد تغییراتی در ساختار بخش‌های مسابقه‌ای، شهریورماه سال 99 برگزار خواهد شد.

ثبت‌نام بخش‌های مسابقه‌ای جشنواره پانزدهم، تا پایان بهمن ماه سال جاری ادامه خواهد داشت و متقاضیانی که پیش از این ثبت نام انجام داده‌اند می‌توانند جهت به روزرسانی اطلاعات طرح ثبت نامی خود اقدام کنند.

از مهمترین تغییرات پانزدهمین دوره جشنواره می‌توان به ادغام بخش‌های دانشجویی و آزاد در کارگروه مسابقه‌ای طراحان کسب و کار اشاره کرد که با رویکرد "حل مسایل اساسی و چالش‌های کشور" و ارائه طرح‌های کسب و کار امکان سنجی شده آماده جذب سرمایه و حمایت های لازم جهت‌تجاری سازی است.

این تغییر ضمن ایجاد فضای رقابتی بیشتر در بین متقاضیان جشنواره باعث ارتقا کیفی طرح‌های کسب و کار و تسهیل فرآیند مذاکره با سرمایه گذاران در جشنواره خواهد شد.

دیگر تغییرات جدید این دوره، نحوه ثبت‌نام متقاضیان در بخشهای مسابقه‌ای است که شرکت‌کنندگان می‌توانند با ارائه یک ویدیو پنج دقیقه‌ای، ثبت نام خود را انجام دهند.

اضافه شدن جایزه فنآوری صنعتساز دکتر محمود شیخ زین‌الدین در کارگروه مسابقه‌ای فن‌آفرینان از دیگر تغییرات جشنواره پانزدهم بوده است که به برترین طرح‌های فناورانه‌ای که به مرحله تولید انبوه رسیده و بر اساس آن خط تولید یا کارخانه ایجاد شده، اعطا خواهد شد.

نکته مهم و قابل توجه برای شرکت‌کنندگان جشنواره پانزدهم این است که امکان ثبت‌نام مستقیم در بخش ارائه برتر به سرمایه‌گذار به صورت جداگانه وجود ندارد و آن گروه از شرکت‌کنندگان که در یکی از بخش‌های "طراحان کسب وکار" و "فن‌آفرینان" حداقل امتیازات لازم را کسب کرده باشند به طور مستقیم به بخش ارائه برتر به سرمایه‌گذار راه پیدا خواهند کرد.

در پایان علاقمندان به حضور در بخش نمایشگاهی و رویدادهای جانبی می‌توانند پس از مشخص شدن جزییات برنامه‌های مذکور که از طریق سایت جشنواره متعاقبا اعلام خواهد شد اقدام به ثبت‌نام کنند.

تعداد بازدید: 1416
لوگو
.برگزاركننده:  شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان   |   كليه حقوق اين سايت متعلق به جشنواره ملي فن آفريني شيخ بهايي ميباشد
Powered by DorsaPortal