ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۴۰۰ جمعه ۲۴ ارديبهشت


شرکت فناوری برتر ملی شد

شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

شرکت فناوری برتر ملی شد

همزمان با هفته پژوهش و در دوازدهمين جشنواره تجلیل از فناوران وپژوهشگران برتر كشور، شرکت نانو واحد صنعت پرشیا از شرکت های دانش بنیان مستقر در مراکز رشد جامع فناوری این مرکز علم و فناوری به عنوان شرکت فناوری برتر كشور معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان، در این مراسم که با حضور وزراي علوم تحقیقات و فناوری و دفاع وپشتیبانی نیروهای مسلح، مسوولان دستگاه‌هاي اجرايي، روسای دانشگاه‌ها و پارک های علم و فناوری، پژوهشگران وفناوران كشور برگزار گردید، از این شرکت فناوری برتر در حوزه علم و فناوری تقدير به عمل آمد.
این شرکت دانش بنیان در سه حوزه انتقال و انتشار تکنولوژی و دانش فنی، ساخت و تولید ماشین آلات و تولید نانو مواد فعالیت دارد و از جمله محصولات این شرکت: محلول خوراکی پوشش محافظ میوه و سبزیجات، محلول کاهنده گازهای مضر و بد بو، کمپوست و کود ارگانیک جامد و مایع است.
شرکت نانو واحد صنعت از سال1388 در مراکز رشد جامع فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
با زمینه فعالیت نانو تکنولوژی مستقر می باشد و تاکنون توانسته است با احداث کارخانه تولید نانو مواد و فرآورده های پایه ای در شهرک صنعتی مبارکه تولیدکننده و ارائه دهنده محلول هایی بر پایه نانوذرات فلزی، نانو اکسیدهای فلزی و پوششهای نانوسرامیکی و انواع فیلترهای نانوئی باشد.


/انتهای پیام

تعداد بازدید: 4354     تاریخ: 1390/09/30
لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal