ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۴۰۰ جمعه ۲۴ ارديبهشت


در هشتمین دوره ASPA AWARD؛

شرکت دانش بنیان نانو واحد صنعت پرشیا جایزه برتر را کسب کرد

شرکت دانش بنیان نانو واحد صنعت پرشیا جایزه برتر را کسب کرد

شركت دانش بنيان نانو واحد صنعت پرشیا با ارایه فناوری "نانو بیورآکتور برای تصفیه ضایعات کشاورزی و تولید کمپوست و کود مایع بایوجمی" جایزه Excellence prize ASPA  سال   2013 را به همراه تقدیرنامه ویژه به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان شركت نانو واحد صنعت پرشیا به عنوان نماینده شركت­هاي دانش بنیان مستقر در پارك علم و فناوري استان اصفهان- شيخ بهايي، شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان، موفق به کسب جایزه برتر از انجمن پارک­های علمی و فناوری آسیا شد.

مراسم اعطای جایزه "ASPA" هرساله از سوی انجمن بین الملی پارک­های علمی آسیا میان شرکت­ها و موسسات مستقر در پارک­های علم و فناوری عضو این انجمن با هدف تشویق شرکت­های دانش بنیان و فن آفرين جهت دستیابی به روحیه تجاری سازی دستاوردهای فناورانه، ایجاد فرصت­های مناسب در راستای یافتن شریک تجاری و معرفی مدل­های شرکت­های موفق برگزار می­شود.

شرکت دانش بنیان نانو واحد صنعت پرشیا در سال 1388 فعالیت خود را در زمینه نانو فناوری در مرکز رشد شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان آغاز کرد و با هدف تولید نانو مواد و فراورده­های پایه، به ارایه فناوری و تولید نانو کمپوزیت­ها، محلول­هایی بر پایه نانو ذرات و پوشش­های چند منظوره­ی نانو کمپوزیتی می­پردازد.
 
شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در طول هشت دوره برگزاری این جشنواره، در هفت دوره مختلف آن موفق به کسب عناوین برتر شده است.

/انتهای پیام

تعداد بازدید: 1222     تاریخ: 1392/07/28
لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal