• حضور مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

  • ۱۱:۲۶ - ۱۴۰۰/۱۲/۱۸
مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان به همراه معاونان این سازمان با حضور در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، ضمن بازدید از دستاوردهای چند شرکت فناور، با فعالیت‌های این شهرک نیز آشنا شدند.

رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با بیان اینکه پیش از این تمرکز در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بیشتر در حوزه‌هایی مانند نفت، گاز و فولاد بوده است، افزود: در حال حاضر با تشکیل پارک‌های تخصصی در زمینه‌هایی چون امنیت غذایی، کشاورزی و نیز بررسی طرح‌هایی در حوزه صنایع خلاق و علوم انسانی در بهتر شدن و گسترش حضور نخبگان در زمینه‌های گوناگون فعالیت خواهیم کرد.

دکتر جعفر قیصری با تاکید بر اینکه شرکت‌های فناور مستقر توانایی به سزایی در رفع مشکلات کشور دارند، گفت: این شهرک نقطه امید، نشاط، تلاش و بالندگی است و برای توسعه پایدار در کشور تلاش می‌کند.

در پایان این جلسه نیز از شرکت‌های پایا صنعت سما، آرکافنون و نوین لیزر بازدید شد.

مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان نیز با بیان اینکه اتفاقات خوبی در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان افتاده است و ما به دنبال چنین اخباری هستیم، اظهار کرد: آمادگی داریم این اخبار امیدوار کننده را به عموم مردم معرفی کنیم.

وی با بیان اینکه قصه زندگی بسیاری از این فناوران با ارزش است و قابلیت تهیه فیلم و مستند دارد، افزود: آمادگی داریم با همکاری شهرک به ساخت این مستندهای کوتاه بپردازیم.

بهرام عبدالحسینی با اشاره به اینکه یکی از دغدغه‌های مهم اینجانب رفتن نخبگان است، تصریح کرد: به طور قطع کشور بدون نخبگان بسیار متضرر خواهد شد و ما اگر نتوانیم نخبگان خودمان را جذب کنیم آینده خوبی نخواهیم داشت.

وی ادامه داد: اگر انسان‌های موفق که با وجود همه مشکلات ایستادگی کردند و به پیشرفت رسیدند را معرفی کنیم باعث امید آفرینی در نخبگان خواهد شد.

تعداد بازدید : ۶۲۹      تاریخ: 1400/12/18

ثبت نظر

جهت ارسال نظر لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید

captcha
ثبت نظر

نظرات کاربران

درحال حاضر کامنتی ثبت نشده است.

اخبار سایت