• همکاری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با کمیته امداد امام خمینی(ره)؛
  • ایجاد مشاغل حوزه فناوری اطلاعات و کسب و کارهای اجتماعی

  • ۰۴:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۳
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) طی بازدید از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با اشاره به ظرفیت اشتغال‌آفرینی شرکت‌های فناور و دانش بنیان اظهار کرد: در صدد هستیم که از ظرفیت اشتغال‌آفرینی شرکت‌ها برای مددجویان استفاده کنیم.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، مرتضی فیروز آبادی ادامه داد: سه زمینه بسیار مهم برای همکاری با شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان شامل فناوری اطلاعات، مشاغل نوین در فضای مجازی و سرمایه‌گذاری بر جوانان و کودکان در نظر گرفته شده است.

کسب و کارهایی از جنس اجتماعی

وی با اشاره به عرصه فناوری اطلاعات و اینکه کشور ما در حوزه کسب و کارهایی که جنس اجتماعی دارند فقیر است و به آن توجه نمی‌شود، گفت: این نوع مشاغل با وجود پایه اقتصادی باید تاثیرگذاری مناسبی بر مسائل اجتماعی و فرهنگی داشته باشد.

وی افزود: قدم بعدی در توانمندسازی افراد و یا حتی آموزش و مشاوره با کیفیت در بستر مجازی است تا مشاغل نوین در فضای مجازی که پایه گرافیک، محتوا محور، انیمیشن، موشن گرافیک و ... دارد رواج پیدا کند.

ایجاد ارتباط بین شهرک، مددجو و شرکت‌های بزرگ

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) با تاکید به سرمایه‌گذاری برروی جوانان تصریح کرد: اولویت کیمته امداد تمرکز بر جوانان و کودکان است.

وی ادامه داد: یکی از راهبردهای پیشران کمیته امداد امام خمینی(ره) همکاری با شرکت‌های بزرگ است که اگر این ارتباط بین شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، مددجو و شرکت‌ها در مقیاس بزرگ باشد بهتر است.

تعداد بازدید : ۱۵۲      تاریخ: 1401/04/03

ثبت نظر

جهت ارسال نظر لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید

captcha
ثبت نظر

نظرات کاربران

درحال حاضر کامنتی ثبت نشده است.

اخبار سایت