• رئیس جدید پارک علم و فناوري غياث‌الدين جمشيد كاشاني منصوب شد

  • ۰۸:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با صدور حکمی، دكتر عليرضا فرجي ارمكي را به سمت رييس پارك علم و فناوري غياث‌الدين جمشيد كاشاني منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، در این حکم آمده است: نظر به سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالي در زمينه ايجاد و توسعه فناوري و رشد كسب و كارهاي نوآورانه و بنا بر پيشنهاد سرپرست محترم دانشگاه كاشان به موجب اين حكم به سمت رييس پارك علم و فناوري غياث‌الدين جمشيد كاشاني منصوب مي‌شويد.

توسعه فعاليت‌هاي اين پارك و ايجاد محيطي با نشاط و پويا براي استقرار و رشد واحدهاي فناور و شركت‌هاي دانش‌بنيان و نيز تاثيرگذاري مفيد و موثر در زمينه اقتصاد دانش‌بنيان در شهرستان كاشان و در عرصه ملي نيازمند تلاش فراوان و پيگيري هاي مستمر است. حضور مستمر و دائمي در پارك و پاسخگويي سريع به ارباب رجوع كه غالباً از نخبگان و فناوران هستند، ضروري و مورد انتظار است.  اميدوارم با بهره‌گيري از تجارب و توانمندي‌هاي خود و تعامل سازنده با همكاران شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان و ارتباط تنگاتنگ با همه عوامل موثر شهرستان كاشان، شاهد رشد و توسعه روزافزون پارك غياث الدين جمشيد كاشاني باشيم. سلامتي و توفيق روزافزون شما را از خداوند سبحان خواستارم.

دکتر قیصری همچنین با پذيرش استعفاي دكتر نظيفي‌فرد، رئیس پیشین این پارک، از زحمات ايشان تشکر و قدردانی کرد.

تعداد بازدید : ۱۸۴۳      تاریخ: 1400/09/01

ثبت نظر

جهت ارسال نظر لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید

captcha
ثبت نظر

نظرات کاربران

درحال حاضر کامنتی ثبت نشده است.

اخبار سایت