• رییس تجاری سازی دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت عتف:
  • زیست بوم شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان منجر به توانمندی شرکت‌ها می‌شود

  • ۱۳:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۱
رییس گروه تجاری سازی دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت عتف در حاشیه بازدید از نمایشگاه محصولات فناورانه شهرک بیان داشت: هر چه زیست بوم فناوری تکامل بیشتری داشته باشد در آن اتفاقات بهتری رقم می‌خورد و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان اولین پارک‌ علم و فناوری ایران است که رشد چشم‌گیری دارد.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، رییس گروه تجاری سازی دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت عتف در حاشیه بازدید از نمایشگاه محصولات فناورانه شهرک بیان داشت: هر چه زیست بوم فناوری تکامل بیشتری داشته باشد در آن اتفاقات بهتری رقم می‌خورد و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان اولین پارک‌ علم و فناوری ایران است که رشد چشم‌گیری دارد.
محسن دیندار با تاکید بر ظرفیت و توانمندی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، گفت: شرکت‌های فعال و توانمند بسیاری در این شهرک وجود دارند که تلاش فناوران و نخبگان آن در راستای توسعه صنعت ستودنی است.
وی خاطر نشان کرد:  نوآوری باز باید مبنای گفت‌و‌گوهای بیشتر برای ارتباط حوزه علم و فناوری با صنعت قرار گیرد و وجود ساختارهای سخت افزاری و نرم‌افزاری برای تبدیل شدن نوآوری به یک فرآیند و زیست بوم  ضروری است.
رییس گروه تجاری سازی دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت عتف ادامه داد: یکی از ضعف‌های ارتباط بین صنعت و حوزه علم و فناوری وجود روش‌های سنتی تجاری سازی است که باید برای نزدیکی این دو حوزه به یکدیگر گام‌های علمی و جدیدتری را برداشت.
لازم به ذکر است همزمان با نمایشگاه محصولات فناورانه شهرک جلسه مشترک کمیته بومی‌سازی و توسعه تکنولوژی انجمن تولید کنندگان فولاد ایران با وزارت صمت و عتف نیز در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار شد.

تعداد بازدید : ۷۴      تاریخ: 1401/05/11

ثبت نظر

جهت ارسال نظر لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید

captcha
ثبت نظر

نظرات کاربران

درحال حاضر کامنتی ثبت نشده است.

اخبار سایت