• معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان:
  • برپایی نمایشگاه محصولات فناورانه شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان قابل تقدیر است

  • ۰۷:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان در حاشیه بازدید از نمایشگاه محصولات فناورانه شهرک بیان داشت: ایجاد نمایشگاهی از محصولات دانش‌بنیان برای معرفی و آشنایی بیشتر مدیران و مسئولان اقدام قابل تقدیری است.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان در حاشیه بازدید از نمایشگاه محصولات فناورانه شهرک بیان داشت: ایجاد نمایشگاهی از محصولات دانش‌بنیان برای معرفی و آشنایی بیشتر مدیران و مسئولان اقدام قابل تقدیری است.
وی با اشاره به شهرک فناوری واقع در شرکت شهرک‌های صنعتی اصفهان، گفت: ساختمان کسب و کاری در دل شهرک فناوری ایجاد شده که به وسیله آن فضای کاری در اختیار شرکت‌های دانش بنیان و فناور قرار می‌گیرد.
انصاری در خصوص خدماتی که به شرکت‌های دانش‌بنیان ارائه می‌دهند، گفت: در واقع زمین‌هایی برای کارگاه‌های تولیدی و حتی صنعتی برای تولید انبوه، دفاتر برای استقرار و خدمات مشاوره‌ای ارائه می‌شود.
لازم به ذکر است همزمان با نمایشگاه محصولات فناورانه شهرک، جلسه مشترک کمیته بومی‌سازی و توسعه تکنولوژی انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با وزارت صمت و عتف نیز در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار شد.

تعداد بازدید : ۶۹      تاریخ: 1401/05/12

ثبت نظر

جهت ارسال نظر لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید

captcha
ثبت نظر

نظرات کاربران

درحال حاضر کامنتی ثبت نشده است.

اخبار سایت