• توسط فناوران شرکت پایا صنعت سما انجام می‌شود؛
  • تجهیز آزمایشگاه‌های مدرن فولاد و افزایش نظارت بر کیفیت تولید

  • ۰۹:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۵
میزان استحکام، سایش و شکست قطعات فولاد توسط دستگاه‌های تولیدی این شرکت سنجیده می‌شود و خدمات پشتیبانی، نگهداری و تعمیرات دستگاه‌ها نیز انجام می‌شود؛ بنابراین رضایت از کیفیت محصولات ما باعث شده تا در کنار رقبای خارجی با استقبال زیادی روبرو شود.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، مدیر عامل شرکت فناور پایا صنعت سما با اشاره به فعالیت 14 ساله این شرکت در حوزه فولاد اظهار کرد: از سال1387 به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان ملحق شدیم و به صورت متمرکز در حوزه آزمایشگاه صنعت فولاد فعالیت داریم.
حسین مظاهری تولید دستگاه‌های صنعتی و آزمایشگاهی زنجیره فولاد به ویژه زنجیره معدن، گندله سازی و احیا مستقیم را از محصولات اصلی این شرکت عنوان کرد و افزود: با توجه به اینکه آزمایشگاه یک بخش حساسی در صنعت فولاد است،  تجهیزات آن توسط فناوران این شرکت و به کمک علم و دانش ساخته می‌شود.
وی ادامه داد: میزان استحکام، سایش و شکست قطعات فولاد توسط دستگاه‌های تولیدی این شرکت سنجیده می‌شود و خدمات پشتیبانی، نگهداری و تعمیرات دستگاه‌ها نیز انجام می‌شود؛ بنابراین رضایت از کیفیت محصولات ما باعث شده تا در کنار رقبای خارجی با استقبال زیادی روبرو شود.
مدیر عامل شرکت فناور پایا صنعت سما خاطر نشان کرد: سال گذشته به سفارش ذوب آهن پاسارگاد موفق به ساخت پایلوت پلنت گندله‌سازی شدیم که نمونه کوچکی از کارخانه را در اختیار مالکان برای بررسی و آزمون و خطا قرار می‌دهد.
 مظاهری خاطر نشان کرد: ساخت این محصول از دل نیازسنجی صنایع و تعامل سازنده با آنها حاصل شده که با تغییرات بتوانند خروجی را در نمونه کوچک و به صورت پایلوت بررسی و سپس بر روی خط اصلی تولید پیاده‌سازی کنند.
وی با اشاره به اینکه برنامه چشم انداز ۱۴۰۴ کشور در حوزه فولاد و استراتژی تولید ۵۵ میلیون تن فولاد در کشور، است، گفت: این امر نیاز به ایجاد آزمایشگاه‌هایی مجهز و مدرن دارد تا نظارت بر کیفیت تولید فولاد با استراتژی صادرات صورت گیرد.

تعداد بازدید : ۳۱      تاریخ: 1401/05/15

ثبت نظر

جهت ارسال نظر لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید

captcha
ثبت نظر

نظرات کاربران

درحال حاضر کامنتی ثبت نشده است.

اخبار سایت